Klik links in het menu om de info te vinden die u zoekt. 

Mist u nog bepaalde informatie die voor u relevant is, aarzel dan niet om contact op te nemen via info@st-lucia.be. Wij bouwen graag verder aan deze site om u in de toekomst zo goed mogelijk te kunnen informeren.

Klik hier voor de klaslijsten.

Schoolorganisatie schooljaar 2019-2020:

 

Directie:          Kevin Francken
 
Secretariaat:   Linda Mans
(aanwezig maandag en dinsdag 8u00-16u30, vrijdag 8u00-15u30)
                     Heidi Van Looveren
(aanwezig woensdag 8u00-12u00)
 
ICT-coördinator:    Kate Gijsbrechts (4/24) (woe.)
 

* Kleuterschool:

Kinderverzorgster Inge Boen (Elke maandag en dinsdagvoormiddag)
 
Konijntjes           Godelieve Voet (instapklas vanaf nov))
 
Eendjes              Christel Van de Voorde    (2,5- en 3-jarigen)
 
Dolfijntjes           Helga Van Looy    (3- en 4- jarigen)
 
Vlindertjes          Annemie Janssens (20/24)    (3- en 4-jarigen)
 
                         Ines Roevens (ma. NM en do. NM)
 
Uiltjes                Daniëlle Van Overtveldt     (5-jarigen)
 
Bijtjes                Ann Denckens (ma., di. tweewekelijks woe.)     (5-jarigen)
 
                         Natasja Moulaert ( tweewekelijks woe., do. en vr.)  
 

* Lagere school:

Hondjes  Juf  Stéphanie                                                                                                   Juf Veerle           Coteaching in de VM, behalve op vrijdag.

 
  L2          Juf Kate              Alle dagen behalve op woe.
 
                Meester Koen             (op woensdag)                   
 
  L3          Juf Sofie               
 
  L4          Juf Liesbet                
 
                Juf Greet         (op maandag)
 
  L5          Juf Katoo                 
 
  L6          Juf Fabienne
 
               Juf Kelly             (op woensdag)

 

* Lichamelijke opvoeding:

 LS Vincent Van Ost (ma., woe, do. VM en  vr. VM tweewekelijks)
 KS Natasja Moulaert   (ma., di. en tweewekelijks woe.)

 

* Zorgteam:

Juf Nadine (15/24) (ZOCO) + 5/24 zorg LS
Juf Ines  zorg KS (8/24) (ma.VM, do.VM. en tweewekelijks woe.)
Juf Kelly  zorg LS (8/24)    (op di.VM en do.)  
Juf Greet   zorg LS (8/24)   (op di. VM en woe.)             
Meester Koen  zorg LS (8/24)  op ma. VM, di. VM en do. VM)